❌ 🚫”شبهه: اسلام آیین خشونت” 🚫❌

 

⭕️ میخوام برگردیم به ۱۴۰۰سال پیش. تو خونت، کنار خانوادت هستی که خبر میرسه که به کشورت حمله شده و طبق نظر پیامبر و کتاب مقدسشون ، اگه مسلمون ها بتونن یه شهر رو اشغال کنن، خواهرت، مادرت، همسرت و دخترت رو میدزدن و تا آخر عمرشان باید به عنوان کنیز به آنها خدمت کنن و برادر، پدر و پسرت را اگر بدن و دندان سالمی داشته باشند به غلامی و‌بردگی می برند و هر که مخالفت کند سر از تنش جدا میشود البته به دستور خدا (در قرآن) درست شبیه داعش.

⛔️ فکر کن به مردم آذربایجان که مرد هایشان را دسته دسته در زنجیر میکنند و در جلوی چشمان آنها به همسر و دخترشان تجاوز میکنند و بعد از آن مرد هایی که حاضر به غلامی و بردگی نشدند، رو گردن می زنند . (تاریخ ایران ج ۳، ص ۳۵۹، ش۱۹۰)

🚫 به مهر بانوهای ۱۵ سالهٔ خراسانی فکر کن که به فاحشه خانه های شام بردنشان تا قبل از هر حملهٔ لشکریان خدا برای جهاد، به آن دخترک ها برای گرفتن روحیه تجاوز کنند. (تاریخ طبری ج ۴، ش ۲۴ ص ۱۴)

❌ فکر کن اگر شهرت را بگیرند و اسیر شوی، اربابت مشغول نکاح با دختر ۹ ساله ایست که معلوم نیست از کدام جهاد فی سبیل الله به پاداش گرفته و تو باید به اندازه ده گاو کار کنی، بار بیاوری و ببری وگرنه شلاق می خوری و صد البته آن دنیا به جهنم میروی چون طبق قرآن کنیز و غلام باید مطیع اربابشان باشند و وقتی شهوت اربابت بالا زد، دختران برده را می برن که با او نکاح کند و تو صدای ناله های آنها را می شنوی توسط یک عرب که از صحابه است و اون صحابه حتماً به بهشت میرود چون جهاد در راه خدا کرده!!!

🤔 حال ۲ سوالم را میپرسم 🤔

🔸 اگر ۱۴۰۰ سال پیش وجود داشتی، به جنگ این وحشی ها می رفتی؟

🔸 اگر تو از شهیدان یا اسیران در راه دفاع از وطن در مقابل حمله مسلمانان بودی، آیا باور میکردی ۱۴۰۰ سال بعد یک عده بگویند، ایرانیان با آغوش باز اسلام را پذیرفتند؟

 

 

✅ در متن فوق نکاتی مطرح شده که لازم است به آن اشاره کنیم:

1⃣ کجای اسلام گفته به مردم بی گناه حمله کن و خون آنها را بریز؟ اگه شما تا صد سال دیگه هم در خانه ات بنشینی، لشکر مسلمانان هیچ وقت بهت حمله نمی کنه، می دونی چرا؟ چون مسلمانان معتقدند که فقط به کافر حربی میشه حمله کرد. کافر حربی اون کافری است که با مسلمانان می جنگد و می خواهد ریشه آنها را نابود کند.
♦️ حالا من از شما سوال می پرسم کجای دنیا نسبت به کسی که به اونا حمله می کنه، بی تفاوت هستند؟ کدوم عقل انسانی به آنها می گوید اگه بهت حمله کردند، هیچ عکس العملی از خودت نشان نده؟ آیا مکتب شما می گوید در مقابل کسی که می خواهد چاقو در شکم شما فرو ببرد، مثل چوب خشک بایست تا تو را بکشد؟ آیا این بی عقلی نیست؟
♦️ اسلام اومده با این بی عقلی مبارزه کنه و بفرماید: “هیچ گاه خون کسی را نریز و نگذار خونت را بریزند.”
🔘 به زبان ساده تر اسلام دستور میده به کشتن کسی که می خواهد تو را بکشد (=کافر حربی) نه هر انسان بی گناهی.

2⃣ در کدام کتاب تاریخی نوشته که مسلمانان به خانه‌های دشمن حمله کردند و زنان و مردان آنها رو به کنیزی و بردگی گرفتند؟ جنگ بدر؟ احد؟ خیبر؟ و . . . .؟؟؟؟ آیا شاهدی دارید؟ البته اگه داشتین که گوش فلک رو کر می کردین و دست به دامن ادعاهای بی اساس نمی شدین!
🔷 اما برای این که بیدار بشین باید بگم که اسیر گرفتن در جنگ حداقل دو تا شرط داره؛
الف) جنگ با کفار حربی باشه که می خواهن تو را بکشند.
ب) در میدان جنگ اسیر شوند.
✔️ پس اسلام هیچ وقت دستور حمله به خانه مردم را نمی دهد تا اسیر بگیرد، بلکه اسیرها، کسانی هستند که در میدان جنگ شرک کردند.

3⃣ چرا زنها رو میارن میدان جنگ؟ مگه نمی دونن امکان داره اسیر بشن؟ اما بازم اونا رو میارن برای اهداف زیادی مثل تشویق همسران خود به جنگ و روحیه دهی به آنها (همان طور که در جنگهای صدر اسلام چنین بود)، امدادرسانی، تقویت پشتیبانی سپاه دشمن و . . . به عبارت ساده تر همکار و همدست و شریک همسرشان هستند در کشتن مسلمانان. در دادگاههای دنیا اگه چند نفر در یه قتل شریک باشند همه مجازات میشن. اسیر کردن کسی که شریک قاتل هست، غیراخلاقی است یا آزاد گذاشتن آن؟

4⃣ اسیری بهتره یا مرگ؟ اسیری بهتره یا مجازات سخت؟ اسارت اوج ارفاق است. شریک قاتل یا باید کشته شود یا مجازات سختی برای او منظور گردد و حال آن که اسلام به جای کشتن یا مجازات، حکمی حداقلی برای شریک جرم در نظر می گیرد و انتقام گیرانه با آنها برخورد نمی کند.

5⃣ اسلام هیچ گاه اجازه نمی دهد با برده بدرفتاری شود. اسلام میگه برده امانته! مواظبش باش! همون طور که خودتون با هم رفتار می کنید با برده ها هم همان طور باشید.

6⃣ برای آزادی برده ها هم راهکار داده. به برده ها میگه اگه میخوای آزاد بشی راههای زیادی داره یکی از اون راهها مسلمان شدنه. اگه مسلمان بشی آزاد میشی. حالا اگه یه برده ای نخواهد از راه حل های اطرافش استفاده کند، مشکل خودشه و به اسلام نداره.

7⃣ آیا درسته کسی که قرآن رو ندیده و یا نخوانده به قرآن نسبت دروغ ببندد؟ کدوم آیه از قرآن میگه سر ببرید؟ کجای اسلام؟ اسلام مخالف جنایت و وحشی گری است. اگه می خواست جنایت کنه، دشمن رو اسیر نمی‌کرد و اونا رو به قتل می رساند و اجازه حیات به اونا نمی داد
اگه دنبال جنایت بود، سفارش نمی کرد با اسرا بدرفتاری نکنید
اگه دنبال جنایت بود راهکار برای آزاد شدن برده ها پیشنهاد نمی داد
و . . .

8⃣ جنگ خلیفه دوم و حمله به ایران، جنگ نامشروعی بود و امیرالمؤمنین علی علیه السلام که در همه جنگ ها حضور داشت، نه تنها در این جنگ شرکت نکرد حتی امام حسن و امام حسین علیهما السلام رو هم نفرستاد.
پس هر جنایتی که در این جنگ اتفاق افتاده باشد، نه به دستور اسلام بوده و نه ربطی به اسلام دارد تنها پاسخگوی آن باید افرادی باشند که آن را مرتکب شده اند.

9⃣ اگه من سم را به شما بدهم و بگویم این شکر است، آیا شما باور می کنید که شکر است؟ اگه تفنگ بزارم روی سر شما چی؟ باور می کنید این شکر هست؟ کی گفته با زور میشه اعتقاد آدم ها رو عوض کرد؟
ایرانی ها وقتی آیین اسلام رو دیدند و با آن آشنا شدند و با زیباییهای آن پیوند قلبی برقرار کردند، مشتاقانه به سمت اسلام آمدند و مسلمان شدند.

 

https://eitaa.com/myar97/428

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *